Portál pre mamičky a ich detičky
Ako si vybrať správne a štýlové oblečenie do hôr

Počasie na horách je nevyspytateľné. Pri jesennej alebo zimnej turistike by ste tak mali byť obozretný a najmä pripravený.

Ako získať trvalý alebo prechodný pobyt, ak nevlastníte žiadnu nehnuteľnosť

Vlastná strecha nad hlavou je na nezaplatenie. Poskytuje vám potrebný komfort, ochranu a útočisko.

Mamy vs. otcovia: Odlišný postoj ku výchove zachytený na zábavných fotografiách

Hovorí sa, že muži a ženy pochádzajú z rozličných planét a zjavne to platí aj v otázkach prístupu k deťom. Nasledujúce zábery zobrazujú, ako veľmi sa môže líšiť čas strávený s mamou od toho, ktorý si drobci užijú v spoločnosti...

Rozkošné svadobné prekvapenie: Nečakaný dar od ženícha nevestu dojal nevestu k slzám

Niekedy stačí tak málo, aby ste toho druhého urobili šťastným. Orion a Kaylee sa rozhodli spečatiť svoju lásku pred oltárom, no ešte pred tým si chceli urobiť svadobné zábery na pamiatku. Súčasťou fotografovania sa stalo krásne prekvapenie, ktoré nevesta nečakala...

Bábätko v kočíku neverilo vlastným očiam ani ušiam. Na ulici mu spieval celý hlúčik futbalových fanúšikov

Mladá mamička z Trnavy bola na prechádzke so svojim bábätkom, keď ju zrazu obklopila skupinka chorvátskych futbalových fanúšikov. Spontánne a s veľkým nadšením sa rozostúpili okolo kočíka, aby drobcovi zaspievali uspávanku.

Komické video: Pudlík ukradol kolobežku malému dievčatku

Drzosť, akú ste ešte nevideli. Na internete sa objavilo video, na ktorom sa malé dievčatko hrá s kolobežkou. Zrazu sa však v scéne objaví pudlík oblečený v kostýmčeku, ktorý sebavedomo preberá riadenie detskej hračky.