Portál pre mamičky a ich detičky
Rozkošné video: Keď otec chytí gitaru a začne spievať, bábätko reaguje tým najkrajším spôsobom

Hudbu majú v krvi! Internet valcuje video, z ktorého doslova srší pozitívna energia. Otecko v ňom hrá na gitare a spieva svojej maličkej dcérke. To, ako dievčatko reaguje na rytmus piesne Dream Lover vám zaručene zlepší deň.

Kufor a kočík 2v1. Takto možno cestovať s deťmi pohodlne a s úsmevom

Dovolenková sezóna je v plnom prúde a vy si lámete hlavu nad tým, ako zbaliť vašu ratolesť? Máme pre vás jednoduché riešenie, vďaka ktorému eliminujete množstvo batožiny a zároveň vášmu drobcovi doprajete trochu zábavy navyše.

Chlapček, ktorý sa narodil bez rúčky, našiel kamarátku s podobným osudom. Jeho úprimná reakcia vás dojme

Spriaznené duše! Malý Joseph (1) sa narodil s vrodenou chybou, nevyvinula sa mu ľavá rúčka. Keď chlapček stretol ženu, ktorá trpí rovnakým hendikepom, reagoval tým najroztomilejším spôsobom.

Leto, more a dobrá kniha: Vychytávka pre všetkých dovolenkárov, ktorí radi čítajú

Sladké nič nerobenie na pláži je niečo, na čo sa väčšina z nás teší počas celého roka. Ak patríte medzi dovolenkárov, ktorí pri tejto predstave vidia aj dobrú knižku či iné čítanie, máme pre vás výborný tip.

Narodeninové prekvapenie za 100 bodov: Na objednanej torte mala byť Moana, prišla marihuana

Darček, ktorý nevyšiel úplne podľa očakávaní. Milujúca mama chcela svoju dcéru prekvapiť na 25. narodeniny, a tak jej dala upiecť tortu. V pekárni však zrejme došlo k nesprávnemu pochopeniu objednávky a doručeniu poriadneho prekvapenia. 

Fotka, ktorá vám zlepší deň: Trojročné dievčatko sa snaží dostať na selfie otecka s rozprávkovými postavičkami

Kultoví hrdinovia ho úplne zaslepili. Otecko LaRoyce Hall zo San Antonia v Texase vyviedol kúsok, ktorý baví internet. V Disneylande si urobil perfektnú fotku s postavami z animovaného príbehu Toy Story. Škoda len, že si nevšimol, ako zúfalo sa na...