Portál pre mamičky a ich detičky
Neuveriteľne vynaliezavý papagáj: Napodobňuje plačúce dieťa, len aby si získal pozornosť

Dokonalý imitátor! Papagáj meno Nico našiel geniálny spôsob, ako na seba upozorniť. Zvuk, ktorý vydáva je tak vierohodný, až jeho majiteľ Mark musí často vysvetľovať zhrozeným ľuďom naokolo, že skutočne nemá v klietke zatvorené bábätko.

Rozkošné video: Polievka bola taká dobrá, že roztancovala dievčatko

Poznáte ten pocit, keď je jedlo také lahodné, až vás dvíha zo stoličky? V jednej čínskej reštaurácii kuchár pripravil polievku, ktorá musela byť skutočne výnimočne dobrá. Reakcia malej princezničky hovorí za všetko.

Herec so zlatým srdcom: Filmová hviezda zobrala do Disneylandu už viac ako 1500 detí padlých vojakov

Svoju slávu a bohatstvo využíva na pomoc druhým. Gary Sinis, ktorý zažiaril v kultovom filme Forest Gump, je nielen hollywoodskou celebritou, ale i veľkým filantropom. Jeho štedrá podpora smeruje rodinám amerických vojnových veteránov.

Kostýmy za pár drobných: Mamička vyrába z kartónu originálne masky na Halloween

Stačí trochu fantázie a z odpadového materiálu môžu vzniknúť perfektné veci. Dôkazom toho je mamička, ktorá vyrába z obyčajného kartónu od krabíc kreatívne masky na Halloween. Inšpirujte sa aj vy - kostýmy vás vyjdú pár centov a deti ich budú...

Kapučíno trochu inak: Brian maľuje portréty hviezd do kávy

To je ale talent! Brian Leonard, známy aj pod prezývkou Barista Brian, dokáže zapôsobiť na každého kávičkára. Do peny obľúbeného horúceho nápoja totiž nakreslí čokoľvek, čo si len zmyslíte - od nádhernej krajiny, cez vyobrazenia zvierat, až po portréty ľudí....

Rozkošný smiech bábätka: Úsmev na tvári mu vyčarovala tá najobyčajnejšia vec

Deťom zvyčajne netreba drahé hračky, šťastnými ich dokážete urobiť aj spôsobom, ktorý vás nevyjde ani cent. Dôkazom toho je bábätko z videa šíriaceho sa internetom.