Portál pre mamičky a ich detičky
Malí Mexičania postavili psíkom z ulice prístrešky z odpadového materiálu

Najmenší preukázali, že majú srdcia zo zlata. Až 35 detí zo základnej školy v Mexiku sa podieľalo na projekte, vďaka ktorému sa túlavé psy budú mať kde schovať pred chladom alebo dažďom.

Dievčatko prišlo na svet veľké, ako dvaja novorodenci

To sú ale miery! Austrálčania Emma a Daniel Millarovci tušili, že ich bábätko bude o čosi väčšie, ako ostatní novorodenci. To, že privítajú na svete takmer 6-kilové dievčatko, však nepredpokladal ani jeden z nich.

Dizajnéri, alebo kúzelníci? Keď sa obyčajné veci menia na fascinujúce umelecké diela

Fantázii sa medze nekladú! Pod rukami talentovaných návrhárov často vznikajú kúsky, ktoré doslova berú dych. Tí najlepší z nich dokážu pretvoriť aj tie úplne najbežnejšie veci na malé umelecké diela. Vybrali sme pre vás niektoré z nich. Fantázii sa medze...

Dievčatko pritancovalo k neznámemu klaviristovi a predviedlo rozkošné vystúpenie

Nevinné, spontánne, očarujúce. Tak možno označiť vystúpenie dievčatka, ktoré neodolalo volaniu klavíra a na verejnosti predviedlo rozkošné tanečné vystúpenie.

Hľadáte inšpiráciu na halloween? Masky, ktoré háčkuje šikovná mamička, berú dych

Halloween je za dverami a vy ešte nemáte premyslené, v akej maske zažiari vaša ratolesť na detskom karnevale? Mamička Stephanie v tom má jasno. Svojim deťom háčkuje kostýmy, o akých sa vám ani nesnívalo.

Zohrané duo: Batoľa tancuje, zatiaľ čo jeho psí kamoš hrá na klavíri a spieva

Táto dvojica vás zaručene pobaví. Internet ovládlo video, ktorého hlavnými aktérmi sú malé dieťa a jeho pes. To, akí muzikanti sa nakoniec z najlepších kamarátov vykľujú, by na začiatku čakal len málokto.