Portál pre mamičky a ich detičky
Babička sa snaží ukázať, že každý môže pomôcť planéte. Za rok vyčistila 52 pláží!

Vyhlásila vojnu plastom. Sedemdesiatnička Pat Smith sa rozhodla, že pôjde svetlým príkladom ostatným a ukáže im, ako možno odbremeniť životné prostredie od odpadu vyprodukovaného ľudstvom.

Veľký návrat módneho trendu z 90. rokov: Sandále na platforme sú späť!

Leto je v plnom prúde a bez otvorenej obuvi by to jednoducho nešlo. Chcete dopriať svojim nôžkam príjemný komfort a zároveň vyzerať šik? Možno vás poteší informácia o tom, že sandálky na platforme sú opäť horúcim hitom.

Tínedžerka nosila prikrátke nohavice. Lekcia, ktorú jej dal otec, je hitom internetu

Dostala príučku, na ktorej sa baví svet. Oteckovi sa nepozdávalo, v akom oblečení sa na verejnosti ukazuje jeho dospievajúca dcéra. Jasne jej dal preto najavo, čo si myslí o jej štýle odievania.

Kvíz pre mužov, ktorých rodina sa čoskoro rozrastie: Ste pripravený na rolu otca?

Bábätko na ceste! Spolu s vašou polovičkou sa už neviete dočkať prírastku do rodiny, no zároveň máte pred novou úlohou poriadny rešpekt. Ste pripravený na obrovskú životnú zmenu? Otestujte sa a prijmite pár rád, ktoré sa vám určite budú hodiť.

Emotívne zábery, ktoré vás nenechajú chladnými: Jedno objatie prosíííííííím…

Objali ste dnes už niekoho? Že nie? Tieto fotografie vo vás okamžite vyvolajú potrebu vrhnúť sa niekomu do náruče. Všetci predsa potrebujeme nežný prejav náklonnosti, aby sme sa uistili, že na tomto svete nie sme sami…

Najmladšia horolezkyňa: Ikonickú skalnú stenu zdolalo iba 10-ročné dievčatko

Tak tomuto dievčatku rozhodne nechýba odvaha! Zoznámte sa s iba 10-ročnou Selah, ktorá napriek svojmu nízkemu veku konkuruje skúseným horolezcom.