Portál pre mamičky a ich detičky
Doprajte si letné osvieženie aj v tehotenstve: Tie najlepšie drinky pre budúce mamičky

Volajú vás priatelia na spoločné posedenie na teraske, no vy váhate? To, že čakáte bábätko, ešte neznamená, že si nemôžete dožičiť poriadny kokteil. Prinášame vám niekoľko receptov na skvelé tehotenské drinky.

Tipy na voľný čas (nielen) pre tehuľky: Filmy plné lásky, bábätiek a nastávajúcich mamičiek

Pripravte si veľké vrecúško popcornu! Alebo ešte lepšie, prineste si niečo zdravého pod zub a pozrite sa na niektoré filmy, ktoré sme pre vás vybrali.

Ako na dokonalý účes: Otec robí dcérke perfektné kučery vďaka jednoduchému triku

Frizúra ako z popredného salónu krásy. Predstavujeme vám toho najlepšieho tatina, ktorý sa nielen ukážkovo stará o svoje malé dievčatko, ale pod palcom má i jeho korunu krásy.

Mamička dokazuje, že tehotenstvo nie je choroba: Tanec s trojčatami v brušku

Dotancovali to až k úspešnému pôrodu. Manželský pár Cara a Darik boli v sladkom očakávaní trojičiek, keď sa rozhodli natočiť video plné radosti a lásky.

Pár si plní sen a pritom pomáha prírode: Svoje áno si povedia až zrecyklujú 810 000 plechoviek

Mladý pár našiel spôsob, ako pomôcť životnému prostrediu a a zároveň ušetriť na svadbu snov. Na organizáciu svojho veľkého dňa potrebujú získať 81-tisíc dolárov, ku ktorým sa chcú dostať prostredníctvom 10-centovému príspevku za každú zrecyklovanú plechovku.

Nemajú toho veľa, zato však majú jeden druhého. Takto vyzerá skutočná láska

Nepotrebujeme zlato, drahé autá či iné majetky na to, aby sme boli šťastní. Dokazuje to dvojica z biednych pomerov, ktorá sa doslova pretĺka životom. Robia to však spolu, a to je pre nich to najdôležitejšie.