Portál pre mamičky a ich detičky
Muž žiadal celý mesiac svoju lásku o ruku bez toho, aby o tom čo i len tušila

Čakal na ten správny moment! Edi Okoro (30) z anglického Hertfordshire vzbudil na internete veľký ošiaľ tým, ako požiadal svoju priateľku o ruku. Pred lásku svojho života pomyselne pokľakol mnohokrát, no ona o tom nemala ani tušenia.

Viete si predstaviť takéhoto kamaráta pre svoju dcéru? Dievčatko tvorí nerozlučnú dvojicu s… hadom

Mať priateľa, s ktorým si rozumiete aj bez slov, je na nezaplatenie. Dievčatko z virálneho videa takého našlo. V jeho spoločnosti sa cíti nadmieru spokojne, a to aj napriek tomu, že mnohí z nás by sa mu radšej vyhli oblúkom....

Ako dostať deti od telefónu? Šikovný otecko má návod na výrobu tých najzábavnejších hier z obyčajného kartónu

Hodinám stráveným pred obrazovkou je koniec! Šikovný otecko z Číny prišiel s výborným nápadom, ako zabaviť deti i tínedžerov, ktorí sa často nevedia odtrhnúť od výdobytkov modernej technológie. Jeho podomácky vyrobené hračky za pár centov sú hotovou senzáciou.

Čaro súrodeneckej lásky zachytené na videu: Dievčatko bráni mame hrešiť jeho sestričku

Tu sa trestať nebude! Vtipné video z reštaurácie, zachytávajúce mamu s dvoma dcérami, určite vyčarí úsmev aj na vašej tvári. Keď žena hreší staršie z dievčatiek, menšia princeznička rázne zakročí. Jej reakcia baví internet.

Malá princezná na nákupoch: Do obchodu sa vybrala s chlpatým bábätkom v kočíku

To, že deti rady napodobňujú svojich rodičov či blízkych, nie je žiadnym tajomstvom. Dospelácke kočíkovanie sa zapáčilo aj dievčatku z videa, ktoré si na internete vyslúžilo množstvo pozornosti.

Mamička našla spôsob, ako obalamutiť svoje bábätko: Aj takto sa dá najesť v pokoji

Rozkošné video! Mamička túžila dostať do seba aspoň malé sústo jedla bez toho, aby jej ho drobček pohľadom vyťahoval z úst. Vymyslela spôsob, ako si aj s batoľaťom v náručí vychutnať ovocie v čo najväčšej možnej miere. Posúďte sami, či...