Portál pre mamičky a ich detičky
Dievčatko pritancovalo k neznámemu klaviristovi a predviedlo rozkošné vystúpenie

Nevinné, spontánne, očarujúce. Tak možno označiť vystúpenie dievčatka, ktoré neodolalo volaniu klavíra a na verejnosti predviedlo rozkošné tanečné vystúpenie.

Hľadáte inšpiráciu na halloween? Masky, ktoré háčkuje šikovná mamička, berú dych

Halloween je za dverami a vy ešte nemáte premyslené, v akej maske zažiari vaša ratolesť na detskom karnevale? Mamička Stephanie v tom má jasno. Svojim deťom háčkuje kostýmy, o akých sa vám ani nesnívalo.

Zohrané duo: Batoľa tancuje, zatiaľ čo jeho psí kamoš hrá na klavíri a spieva

Táto dvojica vás zaručene pobaví. Internet ovládlo video, ktorého hlavnými aktérmi sú malé dieťa a jeho pes. To, akí muzikanti sa nakoniec z najlepších kamarátov vykľujú, by na začiatku čakal len málokto.

Najrozkošnejšia choreografia: Tancujúci oteckovia nemajú chybu

Stali sa miláčikmi ženského publika. Video oteckov, ktorí si natrénovali tanečnú choreografiu spolu so svojimi bábätkami v nosišoch, valcuje internet.

Najkrajšie zvítanie: Dvaja dvojroční chlapci ukázali svetu, o čom je priateľstvo

Detská láska je tá najúprimnejšia! Dvaja rozkošní chlapci Maxwell a Finnegan roztopili kolektívne srdce užívateľov sociálnych sieti. Dôvodom je video, ktoré si budete chcieť púšťať znovu a znovu dokolečka.

Pätica najlepších kamarátiek vyrastá spolu od narodenia. Takto sa spolu tešia zo života už 3. rok

Budú mať roztomilé spomienky. Dievčatá Aurora, Olive, Haven, Lyla a Aubrey sa narodili v rozmedzí dvoch týždňov. Od najútlejšieho detstva sú tak najlepšími kamarátkami a už tretí rok slávili svoje vzácne priateľstvo sériou roztomilých záberov.