Portál pre mamičky a ich detičky
Najrozkošnejšia choreografia: Tancujúci oteckovia nemajú chybu

Stali sa miláčikmi ženského publika. Video oteckov, ktorí si natrénovali tanečnú choreografiu spolu so svojimi bábätkami v nosišoch, valcuje internet.

Najkrajšie zvítanie: Dvaja dvojroční chlapci ukázali svetu, o čom je priateľstvo

Detská láska je tá najúprimnejšia! Dvaja rozkošní chlapci Maxwell a Finnegan roztopili kolektívne srdce užívateľov sociálnych sieti. Dôvodom je video, ktoré si budete chcieť púšťať znovu a znovu dokolečka.

Pätica najlepších kamarátiek vyrastá spolu od narodenia. Takto sa spolu tešia zo života už 3. rok

Budú mať roztomilé spomienky. Dievčatá Aurora, Olive, Haven, Lyla a Aubrey sa narodili v rozmedzí dvoch týždňov. Od najútlejšieho detstva sú tak najlepšími kamarátkami a už tretí rok slávili svoje vzácne priateľstvo sériou roztomilých záberov.

Z týchto záberov pôjdete do kolien: Moletka prefotila nóbl snímky, aby ukázala, že realita je často úplne inde

Nedokonalosti vlastného tela dokázala využiť vo svoj prospech. Renata Neia z Brazílie je niekoľkonásobnou mamičkou, ktorej po druhom tehotenstve ostalo o čosi viac kilečiek navyše. Svoje nové ja prijala aj vďaka zábavnému fotoprojektu, ktorý milujú ľudia po celom svete.

Zázračné bábätko: Dievčatko sa narodilo 9.11. o 9:11 hod. s hmotnosťou 9,11 libier

Neuveriteľná zhoda náhod! V Tennessee sa narodil anjelik, ktorého príchod na svet bude už navždy vnímaný ako istým spôsobom magický. Hoci pôrod malej Christiny bol naplánovaný ako cisársky rez, z čísel, ktoré boli zaznamenané v jej zdravotnej karte naskakuje husia...

Muž žiadal celý mesiac svoju lásku o ruku bez toho, aby o tom čo i len tušila

Čakal na ten správny moment! Edi Okoro (30) z anglického Hertfordshire vzbudil na internete veľký ošiaľ tým, ako požiadal svoju priateľku o ruku. Pred lásku svojho života pomyselne pokľakol mnohokrát, no ona o tom nemala ani tušenia.