Portál pre mamičky a ich detičky
Viete si predstaviť takéhoto kamaráta pre svoju dcéru? Dievčatko tvorí nerozlučnú dvojicu s… hadom

Mať priateľa, s ktorým si rozumiete aj bez slov, je na nezaplatenie. Dievčatko z virálneho videa takého našlo. V jeho spoločnosti sa cíti nadmieru spokojne, a to aj napriek tomu, že mnohí z nás by sa mu radšej vyhli oblúkom....

Ako dostať deti od telefónu? Šikovný otecko má návod na výrobu tých najzábavnejších hier z obyčajného kartónu

Hodinám stráveným pred obrazovkou je koniec! Šikovný otecko z Číny prišiel s výborným nápadom, ako zabaviť deti i tínedžerov, ktorí sa často nevedia odtrhnúť od výdobytkov modernej technológie. Jeho podomácky vyrobené hračky za pár centov sú hotovou senzáciou.

Čaro súrodeneckej lásky zachytené na videu: Dievčatko bráni mame hrešiť jeho sestričku

Tu sa trestať nebude! Vtipné video z reštaurácie, zachytávajúce mamu s dvoma dcérami, určite vyčarí úsmev aj na vašej tvári. Keď žena hreší staršie z dievčatiek, menšia princeznička rázne zakročí. Jej reakcia baví internet.

Malá princezná na nákupoch: Do obchodu sa vybrala s chlpatým bábätkom v kočíku

To, že deti rady napodobňujú svojich rodičov či blízkych, nie je žiadnym tajomstvom. Dospelácke kočíkovanie sa zapáčilo aj dievčatku z videa, ktoré si na internete vyslúžilo množstvo pozornosti.

Mamička našla spôsob, ako obalamutiť svoje bábätko: Aj takto sa dá najesť v pokoji

Rozkošné video! Mamička túžila dostať do seba aspoň malé sústo jedla bez toho, aby jej ho drobček pohľadom vyťahoval z úst. Vymyslela spôsob, ako si aj s batoľaťom v náručí vychutnať ovocie v čo najväčšej možnej miere. Posúďte sami, či...

Šialene smutné dievčatko: Jej dôvod k plaču vám vyčarí úsmev na tvári

Rozkošnejšie video ste dnes určite nevideli. Hviezdou záberov, ktoré obleteli internet, je malé dievčatko, ktoré má oči plné sĺz, no nevie vysvetliť, prečo. Dôvod jej smútku vás dostane!