Portál pre mamičky a ich detičky
Z týchto záberov pôjdete do kolien: Moletka prefotila nóbl snímky, aby ukázala, že realita je často úplne inde

Nedokonalosti vlastného tela dokázala využiť vo svoj prospech. Renata Neia z Brazílie je niekoľkonásobnou mamičkou, ktorej po druhom tehotenstve ostalo o čosi viac kilečiek navyše. Svoje nové ja prijala aj vďaka zábavnému fotoprojektu, ktorý milujú ľudia po celom svete.

Zázračné bábätko: Dievčatko sa narodilo 9.11. o 9:11 hod. s hmotnosťou 9,11 libier

Neuveriteľná zhoda náhod! V Tennessee sa narodil anjelik, ktorého príchod na svet bude už navždy vnímaný ako istým spôsobom magický. Hoci pôrod malej Christiny bol naplánovaný ako cisársky rez, z čísel, ktoré boli zaznamenané v jej zdravotnej karte naskakuje husia...

Muž žiadal celý mesiac svoju lásku o ruku bez toho, aby o tom čo i len tušila

Čakal na ten správny moment! Edi Okoro (30) z anglického Hertfordshire vzbudil na internete veľký ošiaľ tým, ako požiadal svoju priateľku o ruku. Pred lásku svojho života pomyselne pokľakol mnohokrát, no ona o tom nemala ani tušenia.

Viete si predstaviť takéhoto kamaráta pre svoju dcéru? Dievčatko tvorí nerozlučnú dvojicu s… hadom

Mať priateľa, s ktorým si rozumiete aj bez slov, je na nezaplatenie. Dievčatko z virálneho videa takého našlo. V jeho spoločnosti sa cíti nadmieru spokojne, a to aj napriek tomu, že mnohí z nás by sa mu radšej vyhli oblúkom....

Ako dostať deti od telefónu? Šikovný otecko má návod na výrobu tých najzábavnejších hier z obyčajného kartónu

Hodinám stráveným pred obrazovkou je koniec! Šikovný otecko z Číny prišiel s výborným nápadom, ako zabaviť deti i tínedžerov, ktorí sa často nevedia odtrhnúť od výdobytkov modernej technológie. Jeho podomácky vyrobené hračky za pár centov sú hotovou senzáciou.

Čaro súrodeneckej lásky zachytené na videu: Dievčatko bráni mame hrešiť jeho sestričku

Tu sa trestať nebude! Vtipné video z reštaurácie, zachytávajúce mamu s dvoma dcérami, určite vyčarí úsmev aj na vašej tvári. Keď žena hreší staršie z dievčatiek, menšia princeznička rázne zakročí. Jej reakcia baví internet.