Portál pre mamičky a ich detičky
Tehotná aj po manželovej vazektómii? Príbeh ktorý chytí za srdce

Rachel Brummel s manželom Timom si po 3 deťoch povedali, že najlepšie bude, ak Tim podstúpi vazektómiu. Mali pocit, že ich rodina je kompletná a šťastná. Ako to však býva, človek mieni, Pánboh mení a to je jeden z týchto...

Zaspievajte si s deťmi naše slovenské

Čo robiť v sobotu? Nemajte ju nudnú a lenivú. Zaspievajte si! Spolu s detičkami a skvelým videom pesničkového mixu od Slovenských detských pesničiek. Najznámejšie slovenské piesne s názornými animovanými videoklipmi a krásnymi melódiami. Zaspievajte si hity ako Sedemdesiat...

Otázky detí, ktoré dokážu pekne zaraziť – ako reagovať na tie najvychytenejšie?

Deti prichádzajú častokrát s otázkami, pri ktorých neviete, či sa máte začať smiať, alebo plakať. Pre vaše dieťa je však veľmi dôležité spoznať odpoveď. Tak, ako vy, tak ani deti nechcú byť ignorované. Navyše, deti sú veľkí filozofi a chcú...

Super trik pre nadšených vedátorov: Mydlová voda

Skúste doma tento trik. Je to jednoduché, rýchle a všetci sa pri ňom zabavíte.

Koláč plnený čokoládovým dražé, ako na to?

Toto video je výborný tip, ako spraviť koláč, ktorý je veľmi originálny. Určite ste už takýto koláčik videli. Na internete kolujú fotografie jeho rôznych variácií. Je to čokoládová vlna, ktorá pôsobí na všetky naše chuťové bunky.

Uvarte si vajíčko v tvare srdca

Tak toto ste ešte nevideli :). Kto by si však pomyslel, že aj varenie vajca na tvrdo môže byť niečím zaujímavé? Varili sme ho už toľko krát, no tento spôsob aranžovania zrejme vyskúšal len málokto.

Rozkošné video: Bábätko imituje svoju mamu

Toto video dokáže vyčarovať úsmev na tvári skutočne rýchlo.

Ako skrášliť svoju riflovú bundu? Skúste nášivky či nažehľovačky!

Toto video vám ukážem aké je to jednoduché. Je to naozaj skvelé, ako sa zo starého kúsku dokáže stať niečo nové a svieže. Ak si myslíte, že je to výsada madších ročníkov, tak to vôbec nemusíte mať obavy.

Ako nakrájať mango? Veľmi jednoducho!

Poznáte najjednoduchší spôsob ako nakrájať mango? Pozrite si toto skvelé video a už nikdy sa nebudete báť toho, ako ho pripraviť.

Nechcete míňať peniaze na kaderníčku? Nemáte čas sa ísť ostrihať? Urobte to doma sama, jednoducho a rýchlo

Nemáte čas pri deťoch, nechcete míňať zbytočne peniaze, pretože odkladáte, či prosto nie ste spokojná s prácou kaderníka, pretože to vždy dopadne inak, ako chcete. Nevadí. Prinášame jednoduché riešenie.