Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

3-týždňové dieťa zmodralo po 2 hodinách cestovania v autosedačke. Mamička varuje všetkých rodičov

subpage-img

Pravdepodobne nie je nič horšie, než sledovať, ako vaše dieťa bojuje o život. To sa bohužiaľ stalo 28-ročnej Kristi Clarkovej a jej manželovi Christopherovi. Pár sa rozhodol vziať svoje deti na výlet - trojročnú Meleniu a trojtýždňovú Harper. Cestou späť bohužiaľ uviazli v dopravnej zápche. Keď sa konečne dostali domov, presunuli Harper do jeho postieľky, ale všimli si, že niečo nie je v poriadku.

Pery dieťaťa sa zmenili na modro a z úst a nosa vychádzala bábätku biela pena. Vydesená Kristi okamžite zavolala sanitku. Ako hovorí v rozhovore pre Daily Record: "Povedala som svojmu manželovi, že má modré pery a že jej tvár je veľmi červená. Zdvihol ju a okamžite som si uvedomil, že niečo nie je v poriadku. " V nemocnici boli lekári schopní dieťaťu pomôcť a vykonali resuscitáciu. Dievča našťastie prežilo. Teraz chce Kristi varovať všetkých rodičov.

Lékari varovali rodičov, že deťom, ktoré trávia viac ako hodinu v autosedačke, hrozí riziko hypoxie. Harper utrpela záchvat potom, čo jej hladina kyslíka v tele poklesla. Rodičia nevedeli, že samotná dvojhodinová cesta v autosedačke môže byť pre ich dieťa tak nebezpečná. Našťastie sa Harper plne uzdravila.

Situácia však mohla skončiť tragicky. Našťastie Kirsti a Christopher rýchlo zareagovali a akonáhle si uvedomili, že sa niečo deje, vzali svoje dieťa do nemocnice, kde mu lekári mohli zachrániť život.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Zostaňte zdraví vďaka odtiahnutým záclonám. Denné svetlo vám pomôže znížiť počet baktérií na polovicu

Autistického chlapčeka chytil na palube lietadla stav úzkosti. Záchrana prišla od cudzej ženy

Tieto tri veci by ženy nikdy nemali robiť hneď po pohlavnom styku. Môže to skončiť zle

Všímavá babička zachránila vnučke život. Otráviť ju chcela vlastná teta mliekom s látkou v dojčenskej fľaši

Tento výrobok prestaňte jesť, je to najsilnejší známy karcinogén na svete