Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Ako vytvoriť dieťaťu hravé a bezpečné prostredie?

subpage-img

Ako vytvoriť dieťaťu hravé a bezpečné prostredie? Poradíme vám v Bonybon!

Ste rodičmi na „plný úväzok“? Sami dobre viete, že už od prvých chvíľ deti potrebujú vlastné a dostatočne pohodlné útočisko. Tak ako rastú, je synonymom ich kráľovstva najprv bezpečie čo najbližšie pri rodičoch, neskôr vo vlastnej izbičke s postieľke a hračkami. Podľa možností ju postupne v školskom veku dopĺňame o niekoľko funkčných zón. Dnes vám priblížime svet https://www.bonybon.sk/ a ich inšpirácie pre detský nábytok a doplnky!

Koho poprosiť o tie najsladšie sny pre naše deti? Nie je v tom žiadna mágia ani čary a aj tak si vaši drobci budú užívať izbičku ako z rozprávky. Tento a všetky podobné príbehy majú spoločného menovateľa v konkrétnych dizajnérskych návrhoch. Rodičia potrebujú reálne čísla, technické údaje o základnej a doplnkovej výbave do izbičky a deti..? Tým musí byť dopriate pohodlie na posteli, pri hračkách a knižkách, rovnako túžia po vlastnom súkromí, resp. v tom najútlejšom veku možno hovoriť o detskom kráľovstve, „skrýši“ alebo herni.

Srdcom každej detskej izby je posteľ. Najlepšie je zabezpečiť ju pre dieťa na niekoľko rokov a kúpiť rastúci model. Pozor! Výhodou nákupu v Bonybon je aj to, že vás upozornia na dôležitú starostlivosť a výbavu do postele vzhľadom na vek dieťaťa. Nestačí ju len umiestniť do rohu izby a čakať, že posteľ s dieťaťom sama porastie.

Vo vašom rodičovskom záujme je zistiť, aký matrac vybrať pre dieťa, ktoré sú tie najlepšie zdravotné a najkrajšie dekoračné vankúše a čo najpríjemnejšie paplóniky. Po kúpe setu posteľnej bielizne, mantinelov a girlánd máte ako šibnutím čarovného prútika kráľovstvo hotové raz, dva tri! Pre ešte lepší pôžitok a sladšie sny ich zaviňte do hebkých spacích vakov, prikryte dekou a vo finálnom kroku vyberte ten najkrajší baldachýn nad posteľ!

Detské kráľovstvo, ktoré nebude minimalistické O tom svedčia tie najinšpiratívnejšie doplnky do detskej izby. Nech už sa rozhodnete skrášliť im izbu klasickým alebo prateľným kobercom a naň umiestniť kresielko či sedací vak, už nemožno hovoriť o štandardnom, ale o rozprávkovom detskom priestore!

A presne eshop Bonybon je miestom, kde sa plnia všetky detské sny a drobcom na toto obdobie zostanú tie najkrajšie spomienky. Donekonečna im ich budú pripomínať malé dekorácie na poličke, ktoré si so sebou môžu kdekoľvek vziať. Spomienky na detskú izbu nebudú vryté v stenách, ale v spolupráci s Bonybon na každom regáli, na stolíku a aj v tom najmenšom úložnom priestore.

Večne sa predsa hrať nebudú? Nebudú, ale môžu si to zopakovať aj v staršom veku, keďže si Bonybon zakladá na udržateľnej a trvácnej výbave do detskej izby!

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Viete, koľko zaplatíte za bežné lekárske úkony v zahraničí? S cenou poistenia sa to nedá porovnať

Monika o raw foode a vegánstve: Rozhovor o nových druhoch stravovania

Kedy začať s turistikou u detí?

Práčky, ktoré majú paru. Aké sú výhody parného prania?

Bojíte sa, že vás počas dovolenky vykradnú? Minimalizujte riziko!