Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Desivé zábery manželského páru: Toto je najbrutálnejšie tehotenské fotenie, aké ste kedy videli

subpage-img

Títo rodičia budú mať vskutku netradičnú pamiatku na obdobie radostného očakávania. Manželia Todd a Nicole Cameron sú veľkými fanúšikmi halloweenskej zábavy. Prejavilo sa to aj na ich originálnom nápade, ako poňať tehotenské fotenie.

Pózovanie pred fotoaparátom vo vysokom štádiu tehotenstva nemusí byť pre každú ženu tou najpríjemnejšou udalosťou. Mnohé budúce mamičky sa necítia dostatočne atraktívne, a tak hľadajú spôsoby, ako z toho von. Po tom, ako Nicole oznámila svojmu manželovi, že nie je úplne naklonená serióznemu foteniu, začal vymýšľať spôsoby, ako urobiť svoju milovanú ženu šťastnou.

Krvavý zrod votrelca

Rekvizita votrelca, ktorú Todd našiel v garáži, okamžite rozhodla o osude fotografovania. Zábavné pózovanie mohlo začať. Za miesto vzniku záberov si manželia vybrali bahnité dyňové pole, ktoré dokonale podčiarkuje halloweensku atmosféru. Hoci prvé zábery vyzerajú nevinne, až romanticky, fotografovanie naberá rýchly spád.

Príbeh krvavých fotografií, ktoré zobrazujú, ako Nicole privádza na svet votrelca, pobavil svet. Napriek svojej kontroverznosti oslovil mnohých ľudí a vyčaril im úsmev na tvári. Čo poviete na brutálne zábery vy?

Foto: Facebook/Todd Cameron

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Internet dojíma reakcia bábätka, ktoré počulo hlas veľkej sestry po prvýkrát

Otázky detí, ktoré dokážu pekne zaraziť – ako reagovať na tie najvychytenejšie?

No možno sa na ne hnevať? Vylomeniny detí, ktoré vás rozosmejú

Hádže sa vaše dieťa o zem? Otecko zatočil so svojou vzdorovitou dcérou po svojom

Ľudia jej robili zo života peklo, no ona sa vzoprela osudu. Žena so vzácnou kožnou chorobou je dnes úspešnou modelkou