Portál pre mamičky a ich detičky
-

Horúci módny hit ďalšej sezóny? Mikro kabelku môžete nosiť na jedinom prste

subpage-img

Kabelkové maniačky, zbystrite! Tohtoročný Parížsky týždeň módy odštartoval a hneď v úvodný deň priniesol na móla zaujímavé kúsky. Svetová módna značka Jacquemus tu odprezentovala kabelky netradičných rozmerov.

Mini aj maxi kúsky

Výtvory z dielne dizajnéra Jacquemusa zaujali predovšetkým svojou veľkosťou. Pozornosť pritiahli kabelky, do ktorých by si predvádzajúce modelky sotva zabalili rúž. Mikro tašky boli také maličké, že ich pohodlne mohli nosiť pomocou jedného prsta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The GROTESQUE Co. (@grotesquemagazine) on

Na prehliadke bola zobrazená celá škála mikro kabeliek, v rôznych farebných variáciách vrátane bielej, červenej a oranžovej. Niektoré kúsky mali iba rukoväť, súčasťou iných bol i dlhý popruh. Každú tašku však charakterizoval jeden spoločný detail: zlaté písmeno “J” v pravom dolnom rohu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FASHION Magazine (@fashioncanada) on

reklamatext1

Jacquemus predviedol aj druhý extrém, kabelky, ktoré svojou veľkosťou, naopak, pripomínali skôr vrecia. Maxi kusy boli také robustné, že ich modelky sotva dokázali obopnúť rukami.

Maličké aj enormne veľké kabelky značky Jacquemus sú súčasťou kolekcie pre jeseň a zimu 2019/2020. Nie je jasné, či a kedy budú nové modely pustené do predaja, alebo koľko nakoniec budú stáť. Značka v súčasnosti predáva podobné miniatúrne tašky online. Ich hodnota sa aktuálne pohybuje okolo 400 eur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vanja Koistinen (@vanjakoi) on

Foto: Instagram

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

5 najlepších potravín na obnovu a udržanie hormonálnej rovnováhy, s ktorou schudnete

Že sú kyslé? To by vám rozhodne vadiť nemalo. Citróny sú veľmi prospešné pre vaše zdravie. Dokonca môžeme povedať, že vedia aj zachrániť život. Takto účinné sú látky, ktoré obsahujú. Prečo ich pravidelne jesť?

6 vecí, ktoré by ženy nemali nikdy robiť pre svojho muža

Žena nevedela, že je tehotná, pretože si myslela, že je už rok v prechode. To však ani zďaleka nebol ten najväčší šok

Spýtali sa 12-ročného chlapca z detského domova, čo by si prial k narodeninám. Keď odpovedal, všetci začali plakať.