Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Komáre mi ničia leto. Potom som našla tento trik, ako sa ich zbaviť

subpage-img

Naozaj si myslím, že sa všetci môžeme zhodnúť na týchto 2 veciach: všetci milujeme horúce letné dni, ale komáre nemá rád  nikto. Komáre môžu byť obrovskou nepríjemnosťou. Väčšina produktov odpudzujúcich komáre je nabitá chemikáliami, čo je hlavný dôvod, prečo používanie týchto produktov moc nevyužívame.

Je známe, že tento malý nepríjemný hmyz saje vašu krv a dušu a dáva aj smrtiace choroby ako malária, dengue a ďalšie podobné choroby. Okrem toho sú všeobecne na obtiaž, nech sú kdekoľvek. Spôsobujú, že zatvárame svoje domovy alebo ich zakrývame sieťami, aby sme nemuseli riešiť ich zabíjanie. Vedeli ste, že komáre sú jednou z hlavných príčin úmrtí v dejinách ľudstva? Nemali by ste sa však báť, pretože v tomto článku vám ukážeme, ako vyrobiť najlepší a najúčinnejší sprej proti komárom ,aký bol kedy vyrobený!

Ako vyrobiť najsilnejší sprej proti komárom? Je to veľmi jednoduché! Musíte len zmiešať éterické oleje ako citronella, citrónová tráva a eukalyptus vo fľaštičke s rozprašovačom a nastriekať všetky exponované časti tela.

Levanduľový telový olej

Tu je to, čo musíte urobiť , je to veľmi jednoduché! Stačí naliať 30 kvapiek levanduľového éterického oleja do dvoch polievkových lyžíc rastlinného oleja, napríklad olivového oleja, a túto kombináciu natrieť na pokožku. Výsledky vás ohromia.

Cesnak

Cesnak by ste mali konzumovať každý deň! Cesnakový olej sa jemne uvoľňuje z vašich pórov a môže slúžiť ako bariéra na udržanie komárov na uzde. Naozaj dúfame, že vám tento článok bude užitočný, a nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Prečo mužov priťahujú ženy plnších tvarov? Zhodli sa na tejto veci.

6 otázok týkajúcich sa vašej periódy, na ktoré sa hanbíte opýtať svojho gynekológa. Napriek tomu sú veľmi dôležité!

Tiež máte neustále strach o svoje deti? Odporúčame si zapamätať týchto 5 krokov, ako postupovať pri hmyzom bodnutí, najmä pri osiach

Naučte sa včas odhaliť príznaky rakoviny krčka maternice!

Mamička zalarmovala lekárov po tom, ako našla v ústach dcérky tmavú škvrnu. Keď zistíte, čo ju vyplašilo, bude vám do smiechu