Portál pre mamičky a ich detičky
-

Krásny príbeh o tom, ako veľmi je dôležitý vzťah starého otca a vnúčika

subpage-img

Nielen deti potrebujú starých rodičov, ale aj starí rodičia potrebuje deti. Vnúčatá sú novou radosťou v ich živote. Novou nádejou a novým šťastím. Sú pre nich vzácnym darom a pokladom. Poznáte tento nádherný príbeh?

Bruno Ferrero je môj najobľúbenejší autor krátkych príbehov. Už som Vám priniesla dva jeho príbehy, no a dnes to bude tretí z knižky, ktorá sa volá: Život je všetko, čo máme.

Odporúčam kúpiť si pre pohladenie svojej duše, duše Vašich detí, rodiny, či priateľov :)

Príbeh sa volá:

Liečba

Lekár sklamane potriasol hlavou. U pacienta sa neprejavovalo nijaké zlepšenie. Už desať dní starec nereagoval na liečbu. Vzdal sa. Na nemocničnom lôžku akoby nemal vôľu bojovať o život. Unavený sa odozdával osudu.

Keď ho na druhý deň lekár navštívil, znova potriasol hlavou. Ale od prekvapenia. Všetky výsledky starca sa vrátili do normálu. Starec sedel opretý o podušku a vrátila sa mu aj farba.

"Čo sa to stalo?" pýtal sa lekár. "Včera sme sa báli o Váš život. A teraz všetko zázračne funguje. Smiem vedieť, čo sa stalo?"

Starček sa usmial. Prisvedčil a povedal: " Včera ma prišiel navštíviť vnúčik a povedal mi: "Deduško, musíš sa vrátiť hneď domov. Pokazil sa mi bicykel."

zdroj: Bruno Ferrero: Život je všetko, čo máme

autor: Michaela K.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Tradičná rodina- má ešte zmysel?

Chlapci dostali za úlohu udrieť dievča. Ako dopadol tento sociálny experiment ?

Stravovanie počas Vianoc

Materská dovolenka a rodičovský príspevok v roku 2019

Poznáte rozprávku Shaun the Sheep? Zamiluje si ju celá Vaša rodina