Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Ľudské telo je fascinujúce. Rozmýšľali ste nad tým, ako to vyzerá pod povrchom ženského poprsia?

subpage-img

Internetom sa šíri obrázok, ktorý vyvoláva zmiešané emócie. Ľudia nemôžu uveriť tomu, ako v skutočnosti vyzerajú ženské mliečne žľazy.

Ľudská bytosť je výnimočné stvorenie a dokonalosť, s akou je vybudovaná jej telesná schránka, niekedy doslova berie dych. Ženské telo bolo stvorené na to, aby priviedlo na svet dieťa, poskytlo mu teplo a výživu vo forme materského mlieka. Ale zamyseli ste sa niekedy nad tým, ako to v skutočnosti vyzerá pod povrchom?

Hoci väčšina z nás je dobre oboznámená s vyobrazením mužského svalového systému, ten ženský je menej populárny. Preto nie je nič výnimočné na tom, že ľudí na internete šokoval a vyviedol z rovnováhy obrázok, ktorý prezentuje štruktúru ženských mliečnych kanálikov. Záber sa stal okamžite virálnym.

Mliečne kanáliky, ktoré svojim zoskupením pripomínajú kvet, vyvolali na sociálnych sieťach hotové vášne. Kým niektorí užívatelia nevychádzajú z údivu a sú nadšení krásou, ktorá bola vytvorená pre bábätká, iní vyjadrujú k celej veci pohoršenie, či dokonca odpor. A čo si o tom myslíte vy?

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Video, ktoré láme srdcia: Iba 5-ročné dievčatko vodí každý deň svojho slepého otca do roboty

Myslíte si, že skĺbiť materstvo a robotu je nemožné? Zaneprázdnená čašníčka pracovala aj so synom na chrbte

Rozkošné video: Keď otec chytí gitaru a začne spievať, bábätko reaguje tým najkrajším spôsobom

Odvážne sestry sa dali ostrihať dohola, aby povzbudili mamičku v boji proti rakovine

Odborník na výživu odsudzuje pitie kakaa. Môže ranný nápoj našim deťom uškodiť?