Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Mamička odhalila zúbožené telo po tom, ako sa snažila chrániť svoje dieťa pred krupobitím

subpage-img

Pohľad, ktorý mrazí. Mamička Fiona Simpson (23) si prešla hotovým peklom, len aby ochránila svoje bábätko pred ničivým živlom. Nepríjemnou spomienkou na hororový zážitok je jej telo, doslova posiate modrinami.

Fiona Simpson sa presúvala autom v juhovýchodnej časti austrálskeho Queenslandu spolu so svojou starou mamou a štvormesačnou dcérkou. Zrazu sa nič netušiaca trojica ocitla zoči voči veternej smršti, sprevádzanej masívnym dažďom.

Krupy vo veľkosti tenisových loptičiek intenzívne bubnovali na vozidlo a rozbíjali okná. Mladá mamička inštinktívne preskočila z miesta vodiča na zadné sedadlá, aby ochránila svoje dieťatko vlastným telom. Sama bola pritom voči ľadovcu bezmocná.  

Žena zverejnila svoj príbeh na Facebooku a podčiarkla ho aj hrozivými fotografiami jej doudieraného tela. “Celý môj chrbát, ruky a hlava sú samá podliatina. Som však pokojná, pretože moja dcérka a jej babička sú v poriadku,” uviedla statočná Fiona.

Foto: Facebook/Fiona Simpson

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Dievča vyrába napodobeniny hviezdnych kostýmov. Jej kreácie za pár drobných vám vyčaria úsmev na tvári

Zázračné dieťa: Nevidiaci chlapček sa sám naučil hrať na klavíri a svojimi vystúpeniami roztápa srdcia

Čaká vás veľké upratovanie? Vďaka týmto tipom zorganizujete celý váš dom hravo a lacno

Vizážistka dovolila svojej 5 ročnej dcére nalíčiť sa - Reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať, no reakcia mamičky vás prekvapí

Muž si oholil po rokoch hustú bradu. Pred milovanú ženu sa postavil ako úplne iný človek