Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Matka práve narodenú dcéru odvrhla, zdala sa jej príliš škaredá!

subpage-img

Ľudia vedia byť neskutočne krutí aj k vlastným deťom, ktoré si takéto správanie vôbec nezaslúžia. Tým skôr, keď sa jedná o bábätká, ktoré sa práve narodili a sú úplne bezbranné, odkázané na pomoc svojich rodičov. Príbeh, ktorý sa udial v zahraničnej pôrodnici, však prekračuje všetky medze neľudského správania. Ústrednou postavou príbehu je prostoduchá Kristina, ktorá otehotnela s mužom, ktorý ju krátko po zoznámení opustil.

V očakávaní dvojčiat

Kristina je jednoduchšie dievča, ktoré o svojom živote príliš nepremýšľa. Vo chvíli, keď spoznala otca svojich detí, mala pocit, že ide o veľkú lásku. Jej partner ju ale hneď po oznámení tehotenstva opustil. V tom čase ešte netušila, že neočakáva iba jedno dieťa, ale rovno dve. Nedokázala si predstaviť výchovu ani jedného, ​​trápili ju finančné problémy a nebola si istá, či sa zvládne postarať o obe deti.

Neistota v tehotenstve

Po celé tehotenstvo Kristina kládla lekárom zbytočné otázky, nikto tak nemal tušenie, čo sa odohráva vo vnútri jej mysle. Nikomu by v tom čase nenapadlo, že sa nechce o svoje deti starať. V decembri jedného rána Kristine začali kontrakcie, o 5. hodine sa narodil chlapec a iba o 15 minút neskôr dievča. Obe deti boli zdravé a mali sa čulo k svetu, aj Kristina zvládla pôrod bez akýchkoľvek ťažkostí. Nervozitu bolo ale poznať už na pôrodnej sále.

Dievča okamžite odvrhla

Pôrodná asistentka priniesla Kristine obe deti umyté a zabalené v teplej zavinovačke do izby, aby sa s nimi mohla potešiť. Dievča vzalo do ruky drobné dievčatko, znechutene odvrátilo zrak a vrátilo ho pôrodnej asistentke so slovami: „Ju si nechajte!“ Chlapca naopak vzala do náručia a začala ho chovať a láskať. Dodnes nikto zo zdravotníckeho personálu reakciu Kristiny nechápe, dôvodom pre odvrhnutie zdravého dievčaťa bolo veľké znamienko na tvári, ktoré je možné s vekom odstrániť pomocou laserovej operácie. Našťastie pre práve novonarodené dievčatko zasiahol jej vlastný strýko, ktorý požiadal o adopciu. Dievča neskončilo v ústave, ale v milujúcej rodine.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Sexi hviezdy telenoviel: Svetlá kamier vymenili za mamičkovské povinnosti

Príbeh chlapca. Život je niekedy veľmi zložitý

Ak máte menštruáciu, treba vedieť toto

10 krátkych príbehov o skutočnej sile lásky

9 signálov, ktoré prezradia, že ste tehotná ešte skôr ako si spravíte test