Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Matky by sa nemali hanbiť za svoje telo

subpage-img

Všade na internete a sociálnych sieťach vidíme plno mamičiek, ktoré sú nadšené z materstva a zároveň stíhajú starať sa o domácnosť aj o partnera. Tam nájdete mnoho fotografií usmievajúcich sa žien, ktoré sa chvália dokonalými postavami.

Skutočnosť je ale iná, máloktorá žena sa s tým bude chváliť

Na svete sú aj ženy, ktoré majú niekoľko dní alebo týždňov po pôrode postavu ako pred otehotnením. Nie je to každodenná rutina všetkých mamičiek. Materstvo, ako ho poznáme zo sociálnych sietí, totiž vo väčšine prípadov neexistuje. Sociálne siete navyše ovplyvňujeú mladých ľudí a môžu na ne mať neblahý vplyv.

Tento problém sa týka aj mladých mamičiek. Mnoho z nich si materstvo predstavuje ako prechádzku ružovým sadom, ale už nevie, že je za tým veľa práce a bezsenných nocí. Potom sa  prezentujú ako dokonalé matky, aj keď to tak v skutočnosti nie je. Jedna z mamičiek sa rozhodla vystúpiť zo stáda a ukázala na sociálnych sieťach, ako to vyzerá, keď sa objaví fotografia, ktorá skutočne materstvo vystihuje.

Žena si hovorí vyslankyňa normality a stará sa o troch synov

Starostlivosť o deti jej dáva veľa zabrať, a na internete sa nebojí to priznať. Rozhodla sa tak ísť proti všetkým dokonalým matkám, ktoré sa na internete objavujú čoraz častejšie. Kylee Austin ukazuje ostatným mamičkám , aký vplyv malo tehotenstvo na jej postavu a že výchova detí nie je len o tom im dať najesť a obliecť ich.

Všetci ale nezdieľajú jej nadšenie. Podľa mnohých chce Kylee odradiť ostatných mladých ľudí od založenia rodiny. Väčšina z nich ale súhlasí s jej názorom a myslia si, že robí dobre, že materstvo ukazuje v pravom svetle. 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Spávate v posteli so svojím štvornohým miláčikom? Zistenia vedcov vás potešia

Príbeh ženy. V tehotenstve ma manžel zatváral do kumbálu a nútil piť z misky pre psov

Šesťročné dievča skončilo v nemocnici potom, čo bola šikanovaná svojimi spolužiakmi

Cítite tieto príznaky? Pravdepodobne ste sa zamilovali

Potvrdené! Vedci zistili, že manželia spôsobujú ženám 2x väčší stres ako ich deti