Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Najkrajšie stretnutie: Mamička prvýkrát na návšteve svojich pätorčiat

subpage-img

Konečne so všetkými svojimi bábätkami. Ohromná radosť zavládla v rodine mladej mamičky Arlette, ktorá priviedla na svet pätorčatá. Krásne prvé stretnutie so všetkými drobčekami si bude môcť spolu s manželom pripomínať vďaka videu z nemocnice.

Arlette a Christopher Rivera sa vo februári stali šťastnými rodičmi troch chlapčekov a dvoch dievčatiek. Statočná mamička rodila v 30. týždni tehotenstva, pričom všetkých päť bábätiek prišlo na svet cisárskym rezom.

Drobučkých predčasniatok sa okamžite ujal tím špecialistov na jednotke intenzívnej starostlivosti o novorodencov. Každé z detí bolo umiestnené vo vlastnom izolovanom inkubátore, aby mohli byť dôsledne monitorované ich životné funkcie.

Prvé pohladenie

Dva dni od pôrodu už bola Arlette dostatočne silná na to, aby mohla navštíviť všetkých päť svojich bábätiek, pozdraviť a pohladiť si ich. Spomienkou na prvé stretnutie rodičov s Thiagom, Sebastianom, Mathiasom, Sophiou a Montserrat je krásne video z nemocnice.

Niekoľko ďalších týždňov po narodení ostali pätorčatá v starostlivosti lekárov, aby bolo zabezpečené, že dobre papajú a priberajú na váhe. Dnes je všetkých päť detí doma a darí sa im dobre. Spolu s rodičmi si zvykajú na život v sedemčlennej rodine.

 

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Bláznivý hit týchto Vianoc: Nemáte priestor na stromček? Ozdobte bradu svojho partnera

Spevácke duo otec-dcérka sa stalo hitom internetu

Jemné parfumy pre mamičky, ktoré odobria aj deti

Byť otcom je úžasné: Krásne fotky ukazujú silu puta medzi deťmi a ich tatinami

Cieľavedomý chlapček trénuje svojho psa, aby sa raz spolu mohli stať policajtmi