Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Narodeninové prekvapenie za 100 bodov: Na objednanej torte mala byť Moana, prišla marihuana

subpage-img

Darček, ktorý nevyšiel úplne podľa očakávaní. Milujúca mama chcela svoju dcéru prekvapiť na 25. narodeniny, a tak jej dala upiecť tortu. V pekárni však zrejme došlo k nesprávnemu pochopeniu objednávky a doručeniu poriadneho prekvapenia. 

Keď mamička pripravovala narodeninový dar pre svoje dieťa, nenapadlo ju, ako by sa to celé mohlo zvrhnúť. Jej úmyslom bolo dať vyrobiť tortu s motívom kreslenej postavičky Moany, ktorú jej dcéra zbožňuje. V okamihu, keď darček dorazil, však ostala totálne zaskočená. Torta bola ozdobená obrovským konopným listom a zeleným poníkom My Little Ponny, ktorý fajčí marihuanu. 

V pekárni, ktorá zákazku prijala, muselo dôjsť k nedorozumeniu. Slovíčko “Moana” si zamenili s “marihuana” a od toho sa už odvíjalo všetko ostatné. Našťastie, oslávenkyňa Kensli to poňala s humorou a na Facebooku si urobila z toho srandu. Ako dodala, jej zmrzlinová narodeninová torta bola aj napriek všetkému výborná. 

Foto: Facebook/Kensli Taylor Davis

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Bábätko prestalo dýchať po 2 hodinách v autosedačke, jeho mama varuje všetkých rodičov

Identické dvojičky sa zosobášili s ďalším párom identických dvojčiat. Teraz plánujú priviesť na svet potomstvo v rovnaký deň

Sú vaše deti prieberčivé? Po takto upravených jedlách sa len tak zapráši

Mamička sa obávala dlhého letu s malým bábätkom. Pre 200 spolucestujúcich nachystala odzbrojujúce prekvapenie

Keď sa gény dokonale pomiešajú: Tieto deti vám svojim magickým vzhľadom vyrazia dych