Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Občianske združenie MAMILA otvára na jeseň dva nové kurzy

Občianske združenie MAMILA otvára na jeseň dva nové kurzy pre všetkých, ktorí majú záujem dozvedieť sa o dojčení do hĺbky a pomáhať ostatným mamičkám s dojčením. Tento kurz ktorý pripraví poradkyne pri dojčení na poskytovanie kvalifikovanej pomoci a podpory matkám počas celého obdobia trvania dojčenia a pri riešení problémov, ktoré sa môžu pri dojčení vyskytnúť.

Náplňou kurzu budú odborné prezentácie ako aj práca v malých skupinách, zamerané na získanie zručností dôležitých pre úspešnosť začiatku dojčenia a zároveň na prevenciu neskorších problémov s dojčením, na správnu polohu a prisatie a rozvoj a podporu materského správania. Po skončení kurzu dostane každá účastníčka osvedčenie o účasti a celý kurz sa končí záverečným preskúšaním na certifikát poradkyne pri dojčení. Podmienky na získanie certifikátu sú uvedené na www.mamila.sk. Kurzy sa uskutočnia v Dolnom Kubíne a v Banskej Bystrici, trvajú 3 víkendy, a prvý z nich sa začína už 17.-18.9.2011 v Banskej Bystrici.

Termíny kurzov sú:

  1. v Dolnom Kubíne sa jednotlivé časti uskutočnia v týchto termínoch: 22.-23.10.2011 (1.časť), 10.-11.12.2011 (2.časť), tretia časť sa uskutoční začiatkom roka 2012 (termín upresníme).
  2. v Banskej Bystrici sa jednotlivé časti uskutočnia v týchto termínoch: 17.-18.9.2011 (1.časť), 12.-13.11.2011 (2.časť), 14.-15.1.2012 (3.časť).

Náplň kurzu v oboch mestách bude rovnaká. Všetky detaily ohľadne termínov, detailnej pozvánky s programom a registrácie nájdete medzi oznamami o kurzoch na www.mamila.sk.

Viac informácií na: http://www.mamila.sk/post/otvarame-dva-nove-kurzy-pre-poradkyne-pri-dojceni-109/

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Cirkus Paciento sa po prvý krát predstaví v Prírodných jódových kúpeľoch Číž

Program Niečo Naviac po tretí krát v tomto roku!

Spoznaj svoje dieťa

Európsky týždeň cystickej fibrózy aj na Slovensku

Týždeň proti rakovine