Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Pes, motivovaný jedlom, sa naučil slovo mama skôr ako dieťa

subpage-img

Talentovaný chlpáč valcuje internet! Mamička Andrea túžila počuť to najsladšie znejúce slovko z úst svojho malého syna. Aby ho trošku posmelila, pripravila si pre neho chutnú odmenu. Ani vo sne ju však nenapadlo, že vďaka tomu sa vytúženého “mama” dočká od niekoho úplne iného.  

V rodine Diaz-Giovanini z Utahu zavládla nekonečne dobrá nálada po tom, ako sa Andrea snažila naučiť slovíčko “mama” svojho 9-mesačného chlapčeka Sama. Aby ho dostatočne motivovala, mala pre neho prichystané jedlo za odmenu. Viac ako syna však zjavne inšpirovala štvornohého člena domácnosti Patcha, ktorý teraz rozosmieva celý svet.

Psík, ktorý mamičke a synovi pri výuke asistoval, si na maškrtu robil také chúťky, až vydal zvuk pripomínajúci požadované slovko ešte pred dieťaťom. Na celom príbehu je zábavná aj reakcia chlapčaťa na úspech svojho konkurenta. Samovi sa totiž zjavne nepozdáva, že sa chlpáč pokúša ukradnúť jeho slávu. Video, ktoré sa stalo hitom internetu, dostane do kolien aj vás. 

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Na internete sa zrodila hviezda: Tínedžerka s Downovým syndrómom dobýja svet modelingu

Tipy a triky, ako sa po pôrode dostať do formy

Vynaliezavá mamička mala po krk upratovania po deťoch: To, ako vybabrala s malými neporiadnikmi, sa stalo hitom medzi rodičmi

Nafilmovaní v nelichotivej situácii: Otec ťahal dcéru letiskovou halou po zemi

Ilustrátorka v obrazoch dokonale vystihla intimitu dvoch ľudí