Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Reakcia na narodenie nového člena kráľovskej rodiny: Zlaté korunky pre všetky bábätká

subpage-img

Už navždy budú oslavovať spolu. Len nedávno médiá ohlásili narodenie prvého potomka princa Harryho a jeho polovičky Meghan Markle. Bábätká, ktoré v ten istý deň prišli na svet v jednej kalifornskej nemocnici, dostali na počesť výnimočnej udalosti milý darček.  

V pondelok 6. mája 2019 sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu stali šťastnými rodičmi ich prvorodeného synčeka. Chlapček, ktorý dostal meno Archie Harrison Mountbatten-Windsor, však rozhodne nie je jediné bábätko narodené v tento dátum.

Len chodbami nemocnice v San Franciscu sa v rovnaký deň začal ozývať plač až ôsmich novorodencov. Každý jeden z nich dostal na počesť ich kráľovského spoluoslávenca rozkošné pletené korunky. Originálnu ozdobu hlávky vytvorila pre bábätká zdravotná sestra June Shiraki.

Väčšina drobčekov svoju “korunováciu” sladko prespala, no na deň kedy sa narodilli budú mať roztomilú pamiatku. A hoci možno majú tieto bábätká o niečo menej vznešený pôvod ako malý Archie, pre svojich rodičov sú predsa len tými najúžasnejšími princami a princezničkami pod slnkom.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Študent pomohol priviesť na svet bábätko na stanici metra

Nechcete míňať peniaze na kaderníčku? Nemáte čas sa ísť ostrihať? Urobte to doma sama, jednoducho a rýchlo

10 typov psích plemien, ktoré sú vhodné do rodín s deťmi

To je ale podobnosť! Zábery, ktoré dokazujú, ako silno o nás rozhodujú gény

Po hádke býva ticho. Alebo plač? Čo robiť, keď sa pohádam s partnerom: 6 rád pre každú správnu partnerku