Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Reakcia na narodenie nového člena kráľovskej rodiny: Zlaté korunky pre všetky bábätká

subpage-img

Už navždy budú oslavovať spolu. Len nedávno médiá ohlásili narodenie prvého potomka princa Harryho a jeho polovičky Meghan Markle. Bábätká, ktoré v ten istý deň prišli na svet v jednej kalifornskej nemocnici, dostali na počesť výnimočnej udalosti milý darček.  

V pondelok 6. mája 2019 sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu stali šťastnými rodičmi ich prvorodeného synčeka. Chlapček, ktorý dostal meno Archie Harrison Mountbatten-Windsor, však rozhodne nie je jediné bábätko narodené v tento dátum.

Len chodbami nemocnice v San Franciscu sa v rovnaký deň začal ozývať plač až ôsmich novorodencov. Každý jeden z nich dostal na počesť ich kráľovského spoluoslávenca rozkošné pletené korunky. Originálnu ozdobu hlávky vytvorila pre bábätká zdravotná sestra June Shiraki.

Väčšina drobčekov svoju “korunováciu” sladko prespala, no na deň kedy sa narodilli budú mať roztomilú pamiatku. A hoci možno majú tieto bábätká o niečo menej vznešený pôvod ako malý Archie, pre svojich rodičov sú predsa len tými najúžasnejšími princami a princezničkami pod slnkom.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Matka nechala dcérke prepichnúť ušká. Kvôli videu na facebooku ju obvinili z týrania

Otec dáva život kresbám svojho synčeka. Jeho výtvory sú zábavné a desivé zároveň

Otec zostrojil pre syna darček snov: Malý Oscar brázdi ulice vo vlastnom minivane

Tieňohra - Ako si spestriť večer s dieťaťom a ukázať mu, ako sa zabaviť aj bez smartfónu

Žena, ktorá ohúrila mega bruškom: Mamička trojičiek odhalila, čo urobilo viacnásobné tehotenstvo s jej telom