Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Šesťdesiatosemročný muž opustil svoju šesťdesiatročnú manželku po tom, čo mu porodila dieťa. Neuveríte, ako to odôvodnil

subpage-img

Atifa Liadzhi a Serif Nokiy sa pokúšali mať dieťa dvadsať rokov, ale ich pokusy boli márne, a preto neboli schopní spoznať svoje rodičovské šťastie. Po nejakej dobe už Serif stratil nádej a nejako rezignoval na skutočnosť, že jeho rodina bude pokračovať. Jeho manželka však pokračovala v liečbe neplodnosti a nestrácala nádej. Úsilie Atify vyústilo v jej otehotnenie vo veku 60 rokov.

Budúca matka bola v nebi, vždy snívala o tom, že sa stane matkou. Jej manžel jej nadšenie nezdieľal. Keď sa narodila malá Alina, Serif opustil svoju ženu a malú dcéru. „Dostala, čo chcela. Teraz je šťastná,“ povedal Serif. Vysvetlil, že má slabé srdce a že má cukrovku. Neustály krik dieťaťa mu bráni normálne spať, čo môže výrazne zhoršiť jeho zdravie. Pokiaľ ide o Atifu, vzhľadom na jej vek nemožno ani jej zdravie nazvať dokonalým. Navyše jej finančná situácia je veľmi zlá. Je však odhodlaná dať svojej dlho očakávanej dcére všetko, čo potrebuje, a dúfa v pomoc starajúcich sa ľudí.

Serif nesúhlasil s tým, aby dieťaťu dal jeho priezvisko. Okrem toho vytrvalo odmieta akýkoľvek vzťah so svojou rodinou. Muž nechce, aby jeho meno bolo nejako spojené s Atifou a novonarodenou Alinou. Tento postoj bývalého manžela Atifu nezlomil, pretože teraz má niekoho, koho by silne milovala a starala sa oň. Preto musí byť silná a nesmie sa vzdávať. Žena nielen otehotnela, ale porodila úplne zdravé dievča. „Vedela som, že je to pre mňa obrovské riziko. Ale celý život som chcela mať dieťa a teraz sa mi splnil sen.”

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Prvorodený, prostredný, najmladší alebo jedináčik? Poradie narodenia ovplyvňuje partnerské vzťahy

Pôrod, ktorý sa stal senzáciou: Supermama priviedla prirodzenou cestou na svet sedmorčatá

Mladá žena v 17 rokoch vychováva 7 detí

Výzva na sociálnych sieťach odštartovala veľkú vec. Internet zaplavili fotky ľudí, bojujúcich za čistejšiu planétu

Ak si všimnete vo vašich očiach toto, choďte k lekárovi. Môže to signalizovať vážne ochorenie