Portál pre mamičky a ich detičky
- Veronika Rajnicova

Sexi postava ako pomsta - táto mamička to bývalému manželovi riadne natrela

subpage-img

Tridsaťštyriročná Betsy Ayalová z Houstonu v Texase zažila riadny šok. Zistila, že ju manžel podvádza. Aby toho nebolo dosť, pred milenkou ju nazýval tučnou kravou. Nezložila sa však a pomstila sa mu spôsobom, ktorý pomohol aj jej, aby mohla začať nový život.

 

A post shared by Betsy Ayala (@queen_b_b) on

Po pôrode dcérky Isabelly vážila Betsy takmer 120 kíl. Len šesť mesiacov na to našla u manžela správy, ktoré jej zlomili srdce. Boli spolu od strednej školy, bol pre ňu všetkým a potom si o sebe prečítala, že je tučnou kravou.

Aj keď to nebolo ľahké, rozhodla sa zabojovať a sladkosti vymenila za zdravšie alternatívy. Teraz chodí do posilovne šesťkrát týždenne a váži neuveriteľných 72 kíl.

Nevera ako dar z nebies

Betsin boj s váhou začal už v puberte, keď trpela úzkostnými stavmi, ktoré sa s ňou ťahali aj v dospelosti. Jedlo používala na zahnanie smútku, no keď sa prejedla, bolo to ešte horšie. A tak sa ocitla v bludnom kruhu.

 

A post shared by Betsy Ayala (@queen_b_b) on

Manželovu neveru s odstupom času vníma ako šťastie, pretože ju dokázala nakopnúť. “Nevedela som, čo v tom čase so sebou robiť,” priznáva.

 

“Stále som sa modlila, aby som dokázala zmeniť svoj život a moje modlitby boli vyslyšané, len možno nie tak, ako som si to predstavovala. Ale dostala som druhú šancu na nový začiatok a za to som vďačná,” citoval ju Daily mail. “Plakala som po každom cvičení, ale chcela som, aby bola na mňa moja dcéra hrdá a aby som jej šla príkladom.”

Teraz už bývalému manželovi Betsy odpustila. Verí, že práve telesná zmena jej pomohla aj k tej duševnej a vie, že dokáže omnoho viac, ako si myslela. A čo je najdôležitejšie, je konečne šťastná.

 

A post shared by Betsy Ayala (@queen_b_b) on

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Sestrička zverejnila fotku pred koronou a po 8 mesiacoch boja s ňou: Záber obletel svet

Horúci módny hit ďalšej sezóny? Mikro kabelku môžete nosiť na jedinom prste

Iba 14-ročný chlapec rozbehol biznis s koláčikmi. Zarobené peniaze minul na dar pre svoju rodinu

Batoľa vypadlo z okna na 6. poschodí, pristálo na zaparkovanom aute a… zázračne prežilo

Nafilmovaní v nelichotivej situácii: Otec ťahal dcéru letiskovou halou po zemi