Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Slovenský jasnovidec predpovedal, kedy skončí pandémie, odhaľte jeho proroctvo

subpage-img

Naplnilo sa jeho proroctvo? Vo februári priniesol veľké varovanie slovenský jasnovidec, ktorý v súvislosti s palindrómovým dnom (02.02.2020) načrtol, že dve nuly môžu mať katastrofický scenár pre ľudstvo ...

VIAC K TÉME KORONAVÍRUS TU

Koronavírus, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19, už vyčíňa vo viac ako 150 krajinách sveta vrátane slovenských a Českej republiky. Európa má v súčasnosti hlásených viac prípadov nákazy a úmrtí ako zvyšok sveta dokopy okrem Číny. Kedy sa však koronovírusová pandémie skončí?

Britskí vedci skúmali nový kmeň koronavírusu: Desivé zistenie

Podľa jasnovidca už toto leto. "V mesiaci auguste sa konečne stalo niečo pozitívne, nejaká zmena ohľadom tohto vírusu," povedal pre topky. Ako ďalej vysvetľuje, strach z nákazy nás dohnal späť k blízkym a činnostiam, ktoré obľubujú. "Strach je síce negatívna emócia, ale tentoraz zbližuje rodinu. Vstúpme si do svedomia a priznajme si, že strach, či už o seba alebo svojich blízkych, nás dohnal späť. Niekoho k rodinnému krbu, niekoho do záhradky, iného zas k športu. Dohnal nás späť k tomu, čo radi robíme, "uviedol.

Podľa jasnovidca je nový koronavírus následkom toho, že ľudia jednoducho prestali byť ľuďmi. "Vďaka tomu, že ľudia sa v posledných rokoch už naozaj začali správať ako zver bohužiaľ postihla nás i choroba, ktorá sa donedávna týkala len zvierat. Z ľudí sa začala vytrácať ľudskosť a cit, emócie a duševné hodnoty, ktoré z nás okrem reči a vrodenej inteligencie robili ľudí, "povedal.

VIAC K TÉME KORONAVÍRUS TU

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Svadba ako z rozprávky: Nevesta prešla uličkou v krásnych šatách a s bábätkom na chrbte

Celebrity bez vlasov: Páčia sa vám známe osobnosti viac pred vystrihaním, alebo až po ňom?

Tínedžerka ostala po záchvatoch v umelom spánku. Keď sa o 4 dni zobudila, zistila, že má bábätko

Malý chlapec vyrastá s pitbulmi. Keď je chorý, nechce k sebe nikoho, okrem svojho psieho brata

Novorodenecká fotka plná bolesti i nádeje: Dievčatko pohľadom hľadá bračeka, o ktorého prišlo