Portál pre mamičky a ich detičky
-

Trik, ktorý budú vaše deti milovať. Chlapček dáva otcovi lekciu, ako si behom sekundy obliecť bundu

subpage-img

To je ale rýchlosť! Trik rozkošného dvojročného chlapca vás rozosmeje. Na internete sa objavilo video, na ktorom svojho ocka učí, ako si čo najpohodlnejšie a v čo možno najkratšom čase obliecť bundu.

reklamatext1

Ak bojujete so svojimi ratolesťami vždy, keď sa chystáte von, možno ich obliekanie dokážete urýchliť pomocou zábavného triku chlapca z videa. Dieťa položí bundu na zem. Obidve rúčky vsunie do rukávov a odev svižne preklopí cez hlavu. Bunda dokonale sedí na telíčku, ešte aj s kapucňou na hlave.

Otec chlapčaťa neverí vlastným očiam a na videu počuť, ako prekvapene vykríkne “Čo?” Drobček je svojim výkonom očividne nadšený a usmieva sa na kameru od ucha k uchu. Bundu si zvládol obliecť s naozaj minimálnym úsilím.

Foto: Jukin Media, dailymail.co.uk

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Keď som nevedela zhodiť prebytočné kilá, kamarátka mi poradila tento malý zázrak. Vraj z neho chudli ženy ešte v dávnych dobách

Lámu sa vám nechty? Bolí vás hlava? Tvoria sa akné? Zrejme vám chýba táto látka

Ako udržať vzťah zaujímavý aj po rokoch a predísť zbytočným problémom?

Syndróm socialistických žien: neustále upratovanie domácnosti, vyváranie rodine, starosť o deti či každodenné vypravenie manžela do práce ... Vidíte sa v tom? Potom by ste mali určite čítať ďalej

Rodičia varujú. Ich syn zomrel pri hraní online hry