Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Video: Opica si privlastnila ľudské batoľa, aby sa s kým mala hrať. Vrátiť ho odmieta

subpage-img

Chlapča uniesla a už sa ho nemieni vzdať. Na internete sa objavilo video z Indie, ktoré zachytáva opicu hrajúcu sa s približne dvojročným dieťaťom. Keď jej chcú bábätko zobrať, správa sa majetnícky a nedovolí priblížiť sa k nemu ani na krok.

Podľa portálu dailymail.co.uk mala opica ukradnúť dieťa z dediny Haryana. Dvojicu spozorovali pri ceste, ako sa spolu hrá. Štvornohý únosca sa k svojmu malému spoločníkovi správa priateľsky a zároveň sa o neho s láskou stará - vyberá mu niečo z vláskov a objíma ho.

Kým bezbranné dieťa netuší, čo sa vlastne deje, ľudia z okolia vedia, že nejde o štandardnú situáciu. Okoloidúca žena sa preto bábätku snaží pomôcť a vymaniť ho z náruče jeho únoscu. Opica sa však svojho nového kamaráta nemieni vzdať, batoľa si chráni a pevne ho stíska. Na videu vidno, že žena napokon s obavami zvieraťu ustupuje.

Chlpatí zlodeji

V Indii nejde pritom o ojedinelý prípad. K podobnej udalosti došlo len nedávno, keď opica chcela ukradnúť bábätko z rodinného domu. Dieťa bolo na ňu priťažké, a tak ho pritisla k zemi a nehodlala sa od neho pohnúť. Opičí pokus utiecť s ľudským dieťaťom napokon zlyhal a členom rodiny sa ju z domu podarilo vyhostiť.  

Ďalšie bábätko, žiaľ, nemalo toľko šťastia. V minulom roku sa našlo novorodeniatko utopené v studni v Odishe. K jeho smrti malo dôjsť po tom, ako bolo unesené práve opicou.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Dvojčatá po pôrode museli od seba oddeliť na 27 dní. Keď ich opäť dali dokopy, okamžite nasledovalo objatie

Citrón, korenie a soľ je účinnejšia liečba ako bežné lieky. Dokáže vás zbaviť týchto 9 problémov

Súrodenci, ktorí zažili II.svetovú vojnu, sa ocitli medzi absolventmi strednej školy: Na svoje diplomy čakali takmer 80 rokov

Veci v domácnosti, na ktoré si treba dať pozor. Umývajte ich každý deň

Otec chcel urobiť radosť dieťaťu, odkázanému na vozíček: Postihnutej dcérke postavil špeciálne iglu