Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Video: Opica si privlastnila ľudské batoľa, aby sa s kým mala hrať. Vrátiť ho odmieta

subpage-img

Chlapča uniesla a už sa ho nemieni vzdať. Na internete sa objavilo video z Indie, ktoré zachytáva opicu hrajúcu sa s približne dvojročným dieťaťom. Keď jej chcú bábätko zobrať, správa sa majetnícky a nedovolí priblížiť sa k nemu ani na krok.

Podľa portálu dailymail.co.uk mala opica ukradnúť dieťa z dediny Haryana. Dvojicu spozorovali pri ceste, ako sa spolu hrá. Štvornohý únosca sa k svojmu malému spoločníkovi správa priateľsky a zároveň sa o neho s láskou stará - vyberá mu niečo z vláskov a objíma ho.

Kým bezbranné dieťa netuší, čo sa vlastne deje, ľudia z okolia vedia, že nejde o štandardnú situáciu. Okoloidúca žena sa preto bábätku snaží pomôcť a vymaniť ho z náruče jeho únoscu. Opica sa však svojho nového kamaráta nemieni vzdať, batoľa si chráni a pevne ho stíska. Na videu vidno, že žena napokon s obavami zvieraťu ustupuje.

Chlpatí zlodeji

V Indii nejde pritom o ojedinelý prípad. K podobnej udalosti došlo len nedávno, keď opica chcela ukradnúť bábätko z rodinného domu. Dieťa bolo na ňu priťažké, a tak ho pritisla k zemi a nehodlala sa od neho pohnúť. Opičí pokus utiecť s ľudským dieťaťom napokon zlyhal a členom rodiny sa ju z domu podarilo vyhostiť.  

Ďalšie bábätko, žiaľ, nemalo toľko šťastia. V minulom roku sa našlo novorodeniatko utopené v studni v Odishe. K jeho smrti malo dôjsť po tom, ako bolo unesené práve opicou.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Sexi postava ako pomsta - táto mamička to bývalému manželovi riadne natrela

Neuveriteľná hra osudu: Zamilovaná dvojica si povedala svoje áno po 50 rokoch odlúčenia

Ako vytvoriť perfektnú halloweensku dekoráciu z odpadového vosku?

Trendy v oblasti krásy: Toto sú tie najčudnejšie módne výstrelky z internetu

Emotívne zábery, ktoré vás nenechajú chladnými: Jedno objatie prosíííííííím…