Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Vždy, keď mi gynekológ zistí cystu či fibróm, pijem tento džús. Problémy zmiznú za 4 dni

subpage-img

Problémy s cystami alebo fibrómov na maternici a vaječníkoch trápi veľmi veľa žien. Riešením býva často operácia, prípadne užívanie liekov s rôznymi vedľajšími účinkami ...

Dnes vám prezradíme recept na jeden extra účinný, avšak čisto prírodný džús, ktorý si s väčšinou podobných problémov dokáže hravo poradiť. Okrem cýst, myómov a fibrómov je veľmi vhodný aj na posilnenie srdca, prečistenie ciev od nánosov a celkovú detoxikáciu tela.

Džús proti cystám a fibrómov

Tento prírodný džús sa skladá len z 2 zložiek a je veľmi jednoduchý na prípravu. Keď skombinujete liečivé sily červenej repy a medu, získate najsilnejší prírodný liek, ktorý dokáže doslova zregenerovať celé telo. Mnoho ľudí si myslí, že cysty na vaječníkoch nie sú až tak vážnym problémom. Opak je pravdou. Môžu totiž spôsobovať ohromné bolesti. Navyše, keďže sa jedná o nezhubnú formu nádoru, ten sa môže časom premeniť na formu zhubnú. Preto aj napriek vyhláseniam expertov, že sa nejedná o vážny problém, treba mu venovať náležitú pozornosť a snažiť sa cýst čím skôr zbaviť. Teraz sa už ale poďme pozrieť na recept, ako si tento účinný domáci liek pripravíte.

Ingrediencie

Budete potrebovať nasledujúce surviny:

  • 200 gramov čerstvej šťavy z červenej repy
  • 2 čajové lyžičky medu

Príprava

Postupujte nasledovne:

Očistite červenú repu a nakrájajte ju na menšie kúsky. Vložte kúsky červenej repy do odšťavovača a odšťavte ich kým nezískate približne 200 ml šťavy. Ak nemáte odšťavovač, môžete použiť aj mixér a pridať do toho trochu vody na zriedenie. Do šťavy potom pridajte ešte med a dobre to celé zamiešajte.

Užívanie

Vypite 1 taký nápoj 3 krát denne s každým jedlom. Užívajte počas 4 po sebe nasledujúcich dní. Neužívajte ho však dlhšie ako týždeň pretože červená repa obsahuje pomerne veľa oxalátov (solí kyseliny šťaveľovej), z ktorých sa môžu začať tvoriť obličkové kamene.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Letné líčenie k vode, krásne a efektné

Pánske tričko s potlačou. Trendy v roku 2020

Veľký návrat módneho trendu z 90. rokov: Sandále na platforme sú späť!

Zázračné bábätka rodičov, ktorí podľa lekárov nemali mať nikdy deti: Súrodenci sa narodili z dvoch rôznych materníc

Ako dostať deti od telefónu? Šikovný otecko má návod na výrobu tých najzábavnejších hier z obyčajného kartónu