Portál pre mamičky a ich detičky
Ako zvýšiť šance na otehotnenie? Všetko, čo potrebujete vedieť o umelom oplodnení

Túžite po bábätku, no stále sa akosi nedarí? Umelé oplodnenie je šancou pre páry, ktoré sa dlhodobo bezúspešne snažia o splodenie potomka. Vďaka asistovanej reprodukcii sa narodilo už množstvo detí. Pre koho takáto liečba určená a čo všetko obnáša?

8. týždeň tehotenstva: Začiatok veľkých zmien

Ȏsmy týždeň tehotenstva naznačuje začiatok nových zmien. Zatiaľ čo vy si už pomaly zvykáte na tehotenstvo, v tele vášho dieťatka sa dejú veľké veci. Sledujte tehotenstvo po týždňoch! Ȏsmy týždeň tehotenstva je zlomový, keďže sa meníte aj vy a je...

Zistiť, či ste tehotná, môžete aj v pohodlí domova. Sú tehotenské testy spoľahlivé?

Otestujte sa doma, rýchlo a jednoducho. Sladké tajomstvo dokážete odhaliť z moču ešte pred návštevou gynekológa. Sú však domáce tehotenské testy dostatočne presné a spoľahlivé?

Čakáte bábätko alebo nie? Odhaliť sladké tajomstvo vám pomôžu prvé príznaky tehotenstva

Máte pocit, že by ste mohli čakať bábätko, no nie ste si istá?  Skúste sa nájsť v jednom z najčastejších prvých príznakov tehotenstva!

Trápia ma strie. Ako s nimi bojovať?

Strie sú problémom, ktoré pozná až osemdesiat percent žien. Pod šatami ich skrývajú aj slávne celebrity a bezchybne vyzerajúce modelky. Pomôcť môže domáci olivový olej, špeciálne krémy na strie aj kozmetické zákroky.

Ako zistím, či som tehotná? Príznaky tehotenstva podľa expertov

Okrem tehotenského testu a lekárskeho vyšetrenie je najspoľahlivejším indikátorom, že vo vás rastie nový život, zmeškaná menštruácia. Problémom však je, že nie každá žena má pravidelný cyklus a v niektorých prípadoch sa dostaví krvácanie aj v skorších štádiách tehotenstva. Preto...