Portál pre mamičky a ich detičky
Vedci potvrdzujú, že je vedecky dokázané, že starostlivosť o vnúčatá predlžuje život prarodičov

Novonarodené dieťa je dar od Boha a všetci sa na neho vždy veľmi tešia.

Teplota u detí zmizne počas 5 minút. Stačí poznať pár metód

Máte deti, ktoré často trápia vysoká horúčka?

21 ročný vodič šoféroval v čase zákazu, teraz mu hrozia 2 roky väzenia

Trest odňatia slobody až na dva roky hrozí 21-ročnému vodičovi z okresu Bánovce nad Bebravou, ktorý mal šoférovať, aj keď mu to rozhodnutím zakázali.

Očkovanie proti Covid-19 na slovensku prebehne v 4 vlnách: Vieme kedy sa začne

Dve zahraničné farmaceutické firmy už vyvinuli účinnú vakcínu proti Covidu, ktorá sa postupne rozdistribuovať do európskych krajín. S očkovaním začne Slovensko už čoskoro a prebehne v štyroch vlnách ...

Vedci skúmali mužov a ženy a ich priebeh ochorenia COVID-19: Hrozivé zistenie o silnejšom pohlavia

Vedci v štúdii analyzovali v období medzi 1. januárom a 1. júnom 2020 viac ako tri milióny prípadov nákazy novým koronavírus potvrdených v 46 krajinách sveta a 44 štátoch USA ...

Fuj, to nechcem, alebo 5 spôsobov, ako naučiť deti jesť zdravé potraviny

Naše správanie a spôsob života v mnohých smeroch závisí od toho, ako dobrý príklad nám dali naši rodičia. A veľmi podobne bude na tom aj stravovanie.

Príbehy o bolesti, vytrvalosti, úľave a radosti: Toto sú najkrajšie zábery dokumentujúce zrodenia života

Priviesť na svet nový život je náročné a krásne zároveň. Kropaje potu sa menia v slzy radosti, strach z neznámeho strieda úľava a nekonečné šťastie. Špičkovým fotografom sa takéto, emóciami nabité momenty, podarilo dokonale zvečniť.

Zábery, ktoré vás presvedčia o tom, že mať rodinu je to najlepšie, čo sa vám mohlo stať

Nie je nad to mať milujúcu rodinu. Veď na koho iného sa obrátiť, keď vám horí pôda pod nohami, máte zlý deň, alebo len jednoducho potrebujete objatie? Smejeme sa i plačeme spolu s našimi najbližšími a zdieľame s nimi nezabudnuteľné...

Fotografie, ktoré dokazujú, ako veľmi sú láska a priateľstvo dôležité pre život

Zastavte sa na chvíľu, zhlboka sa nadýchnite a pripomeňte si veci, ktoré sú v živote naozaj dôležité. Láska, priateľstvo či milujúca rodina rozhodne patria medzi ne. Tieto fotografie sú toho jasným dôkazom.

12 krásnych fotografií, ktoré zachytávajú, prečo by deti mali mať domáceho miláčika

Nerozluční kamaráti. Medzi deťmi a zvieratami dokážu vzniknúť neskutočne silné putá, ktoré mnohokrát ovplyvňujú ich životy aj v dospelosti. Vzácne momenty zvečnené fotoaparátom dokazujú, že chlpáči môžu byť pre vaše ratolesti tými najlepšími spoločníkmi.